Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13éves vagyok július végém...

13éves vagyok július végém töltöm a 14. életévemet 5. óta szőrtelenítek 75-80 b-s vagy néhány fajtából a-s melltartót hordok A menstruációm még nem jött meg és már zavar Ez normális? Gyors válasz kéne

Figyelt kérdés

Ez normális? Már mindenkinek megvan az osztályból pedig jóval éretlenebbek mint én.

Anyának hogy hozzam fel ezt a témát hogy ne legyem kínos?

És mikor fog megjönni szerintetek?

Előre is köszönom



2015. jún. 20. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogysem kínos ez a téma anyukáddal, és mégis annak érzed, mert ebben a korban vagy, szóval ahogy gondolod, közös házimunka közben, vagy akárhogy.

Akármikor megjöhet, 17 éves korodig ráérsz. Igen, teljesen normális.

2015. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt
2015. jún. 20. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
17 éves korig bármikor megjöhet, én is 17 elmúltam már.
2015. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :*
2015. jún. 22. 00:21
 5/6 anonim válasza:
énis aza csaj voltam az osztályban aki a legérettebb volt a melleim is hamarabb kezdtek nőni melltartót is hamarabb hordtam mint mások de n voltam az utolsó előtti akinek megjött engem is zavart,hogy mindenki arról mesélt,hogy neki meg van és nekem nem volt de 6. végére megjött szóval ne izgulj :)
2015. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2015. júl. 2. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!