Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Applikátoros tamponnal kapcsol...

Applikátoros tamponnal kapcsolatban egy kérdés?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 2 éve menstruálok.

Vettem Bella mini tampont. Felment az egész, de éreztem, így próbáltam még feljebb, egyszerűen nem ment, egy irányban sem ment tovább. Szóval szeretném kipróbálni az applikátoros tampont. Egy kérdés: ha csak Tampax lesz applikátorosból, nem ob, akkor abba lehet cserélni tampont, ob minire?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. jún. 21. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem használnék a helyedben tampont,pláne nem iylen fiatalon, pláne ha még szűz vagy.... nem kell applikátor, ha nem tudtad tovább dugni azt jelenti hogy nem is lehet. elég az ujjaddal feltolni-
2015. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De tuti lehet, hiszen éreztem még, de valahogy nem jött össze...

A betétet nagyon nem szeretem, mindennel átázok az első két nap. És szűzen is lehet tampont használni, maximum valakinek nehezebb...

2015. jún. 21. 21:54
 3/5 A kérdező kommentje:
De azért köszi, holnap még megpróbálom a simát feltenni :)
2015. jún. 21. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az OB ProComfort minit, azt lehet applikátor nélkül is könnyebb, a Silk Touch miatt. Nekem se melyik másik nem volt jó, csak ez.

14L

2015. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Vettem o.b. applikátorost és Tampaxot is, és sokkal jobb, mint a betét, de majd kipróbálom akkor a procomfort minit is, előbb utóbb úgyis sikerül felmennie :) Ha nem, akkor marad az applikátoros.
2015. jún. 23. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!