Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 éves vagyok és van fehér...

10 éves vagyok és van fehér folyásom . Mensesem még nincs! Kapcsolatban van a fehér folyás a mensessel? ROSSZ válaszokat NEM kérek!

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehér folyás már jóval a menszesz ELŐTT jelentkezhet. Akár évekkel előtte is. Úgyhogy nincs semmi gond. Csak annyi, hogy kezdesz érni. Azért készülj fel, mert nem tudhatod, hogy mikor fogja követni a menszesz is a fehér folyást.
2015. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Igen kapcsolatban van, de neked még van 1-2 éved, hohy megjöjjön. Mivel a menstruáció, a fehérfolyás után 2 évvel, a mell növekedés kezdete után 1-2 évvel jelentkezik.

De persze vannak kivételek, de szerintem neked még nem fog megjönni.

2015. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában 2 évvel utána jön a mensi. Persze ez lehet több is!
2015. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb a folyás és a mensi(11 évsen jött meg) majdnem egy időben jött meg.Barátnőmnek kb 10 évesen volt folyása és csak 13 évesen mensije.



A fehér folyás a hüvely tisztulását szolgálja amúgy,teljesen normális dolog,tisztasági betét használatával a bugyid tiszta tud maradni,minden nőnek van.


Mensid bármikor megjöhet akár fél év akár 2-3 év múlva is.

2015. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nekem is kb. egy időben jött meg a fehér folyás és a mensi. Talán egy-két hónap volt a különbség.
2015. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Jöhetnek még !!!�😀😀😀😀 😀😀😀�😀😀
2015. máj. 31. 10:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Már több mint 2 éve nő a mellem és már lassan 1-1,5 éve van fehér folyásom !
2015. jún. 18. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne várd a mensit, hidd el :) Utána minden hóban azt fogod kívánni, hogy bárcsak ne lenne :)
2015. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vártam, megértelek, főleg hogy nem is volt olyan rég az a korszakom :D Nekem ötödikben volt először fehér folyásom, hetedik elején jött meg. Végül is nem olyan rossz, csak a fáradtság érzet elég tré tud lenni... De megúsztam nagyon erős vérzés és görcsök nélkül.:D De amúgy lehet, hogy 1 éven belül megjön, de lehet hogy van még 2-2.5 év kb., mindenesetre nem nagy dolog, csak az első :)


14/L

2015. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!