Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kifakadt mirigyre házi praktika?

Kifakadt mirigyre házi praktika?

Figyelt kérdés
Sziasztok. évvel ezelött megjelent a nemi szervemen(nagy ajkamon felül,egésszen a csikló mellett)egy borsó nagyságú kemény csomó.Voltam vele dokinál,aki azt mondta,hogy mirigy eltömődés,és ha nem okoz panaszt akkor nem kell vele foglalkozni.Így is tettem,közben eltellt 2 év és a borsó méretből egyszer csak babszem lett.Elkezdett feszülni mint egy fájdalmas pattanás,Megpróbáltam kinyomni,de csak picit sikerült.Másnapra iszonyatosan begyulladt,már a fehérnemü érintésétől is a kínok kínját éltem át..diónyira dagadt..elkezdtem kezelgetni tetrannal,betadinnal,almaecetes vattával.Másnap reggel konstaláltam,hogy mintha valami ürülne belóle..megnyomtam és kifakadt az egész.(gennyes volt)igyekeztem kinyomkodni mindent(ez ma reggel volt).Már nem fáj úgy közel sem,viszont azóta úgy veszem észre mintha újra töltődne :( Szerintetek mit csinálljak vele?Olvastam,hogy a paradicsom pakolás segíthet kiürítenie..A válaszokat előre is hálásan köszönöm!

2015. jún. 22. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
MIELÖTT vérmérgezést kapsz, menj el egy NORMÁLIS orvoshoz!!!!!!
2015. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért kapnék vérmérgezést?Természetesen tiszta kézzel nyomkodtam,illetve fertőtlenítettem is többször is.Mennék orvoshoz,de holnapnál előbb sajnos nem megy..Most jól rám hoztad a frászt :(
2015. jún. 22. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem betadinnal töröld le, ne piszkáld, aztán majd a doki mond rá valamit holnap.
2015. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!