Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csinálja ezt a mensim?

Miért csinálja ezt a mensim?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött az egész, hogy három évig semmi gond nem volt a mensimmel,3 éve áprilisban amikor nem megjött,hihetetlenül elkezdtem görcsölni. Onnantól kezdve minden hónapban iszonyú volt az az időszak, kórházban is voltam,semmi,mostmár gyógyszerrel (Cataflam,mivel sem a Nospa,sem az Algoflex M nem hatott semmit)kezelem. Mindig időben jött, errefel tavaly október óta nem tudom mi lett. Konkrétan októberben késett másfél hetet,novemberben megjött normálisan. Decemberben késett 5 napot,januárban megjött normálisan. Februárban késett 2 napot,márciusban megjött normálisan, áprilisban késett 4 napot,májusban megjött normálisan, most a május miatt 23.-ára számoltam, ha nem késik, erre megjött ma,egyáltalán nem számoltam rá, nem is idegeskedtem,nem voltam rosszkedvű mint előtte szoktam lenni. Mi lehet a probléma? Már eléggé unom ezt :/

1 éve élek szexuális életet, minden alkalommal védekezünk, meg kb havonta kétszer ha együtt vagyunk,nekünk valahogy nem hiányzik 3-4 naponta/ hetente a szeretkezés. Egyszer volt baj,kiszakadt a gumi (fogalmunk sincs hogyan),de nem történt baj. Ezen az egy alkalmon kívül mindig rendben volt minden,nem történt baleset.

Légyszíves segítsetek. 18/L


2015. jún. 22. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nőgyógyász tudná megválaszolni egy vizsgálat után. Nekem is borzalmasan fájdalmas volt ilyen idős koromban, aztán mikor szedtem a fogamzásgátlót, teljesen elmúlt ez a fájdalom, viszont utána kellett némi idő, mire megint beállt rendesen, most már fájdalom nélkül :) De lehet, hogy ez korral jár...
2015. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is a fájdalomtól van most inkább szó, hanem hogy mi ez a késik -normális -késik -normálisan, most meg előbb :/
2015. jún. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!