Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális fogamzásgátló...

Ez normális fogamzásgátló szedésénél? 10 napja menstruálok.

Figyelt kérdés

1 hónapja szedek fogamzásgátlót (a nevét felesleges leírnom, mert Mo.-on nem kapható), és ez olyan, hogy nem kell közben szünetet tartani, tehát folyamatosan szedni kell, ahogy elfogyott egy levéllel, rögtön kezdeni a következőt. Nos én mielőtt beszedtem volna az összeset az első levélről, a 24. napon (mint normálisan is) megjött a havim. Ezzel még nem is lenne gond, de már 10. napja tart, és még mindig nincs vége. Igaz 5 napig csak ilyen kevés barna volt, de azóta megindult jobban. Nem számottevő a mennyisége, de akkoris kezdek megijedni.

Menjek el orvoshoz, vagy várjak mégegy hónapot, hátha "hozzászokom" a gyógyszerhez?

Valaki tapasztalt már hasonlót?


2015. jún. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Rezia is ilyen, hogy folyamatosan kell szedni, és felvan borulva a hormonháztartásod, kell neki 3-4 hónap, míg megszokja
2015. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még azóta is...:S Ráadásul esténként iszonyúan fáj a fejem, nem győzöm szedni a fájdalomcsillapítókat, pedig nem vagyok fejfájós ha előfordul is, lepihenek és magától elmúlik, úgyhogy ez biztos a gyógyszertől van. Úgy döntöttem abbahagyom, többé egy darabot se veszek be ebből.

Pedig régebben is szedtem, csak másfélét, attól semmi bajom nem volt. Na mindegy, ezzel nem kísérletezek tovább.

2015. jún. 27. 10:39
 3/4 anonim válasza:
Én a femikadin fogamzásgátlót szedem. 2 hónapja és nekem is pont ilyen gondom van 15. napja van meg. 2 napja elfogyott a 2. levél szóval most szünetelem de azóta csak még jobban vérzek. Én úgy döntöttem várok még egy 1 hetet és meg látjuk mi lesz :) 17/L
2015. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En mar azota abbahagytam. 2 honapig folyamatosan megvolt, es iszonyu fejfajas gyotort. :(
2015. szept. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!