Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 oras es fogamzasgatlo...

72 oras es fogamzasgatlo egyszerre?

Figyelt kérdés

A ciklusom 6.napjan egyutt voltunk a parommal, nem elvezett belem

7.napon este elfelejtettem bevenni a tablettat

8.napon egyutt voltunk es belem elvezett majd rajottem hogy kimaradt az elozo napi tabletta es 18 oraval kesobb potoltam + bevettem az aznapit is


Felkerestem a nogyogyaszomat aki azt mondta felesleges a 72 oras nem lehet baj, viszont irtam online nogyogyasznak is aki azt tanacsolta vegyem be a 72 orast


Fogalmam sincs mit tegyek, vegyem be vagy felesleges? Ha beveszem teljesen atrendezodne a ciklusom? Utana hogy kene folytatni a fogamzasgatlo szedeset? :( nem tudom mit tegyek teljesen ketsegbe vagyok esve mar csak kb 24 oram maradt a 72bol


2015. jún. 22. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha rendszeresen szedted eddig, nem lehet probléma, így is van védettséged és azért mondhatta a nőgyógyászod, hogy felesleges.

Természetesen nem értek hozzá, de próbálj megnyugodni.

2015. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!