Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minnél több nap telik el az...

Minnél több nap telik el az együttlét után annál nagyobb rá az esély h pontosan mutatja ki a teszt h terhes vagyok-e v sem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert egyre több hcg hormont termel a szervezeted.
2010. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így van.
2010. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, de a tesztek nagy resze meg ha 10 nap van is rairva kb a következö menstruacio vagy kimaradt verzes idejeben tudja csak kimutatni a terhesseget. pontosan nem tudom az idöket de kb: aktus, egy-ket nap a talalkozasig, megtermekenyüles,egy-harom nap petesejt mehbe vandorlasa, kimarad a verzes... na es ilyenkor pozitiv a tesz elöször kb 10 nap utan. Tehat ha nem jön meg akkor erdemes tesztet csinalni elöbb nem, mert negativ lesz ugyis hiaba vagy terhes. de elmeletileg ezt kellet tanulni bioszbol, es a neten is fennt van pontosan minden, söt szerintem meg a teszteken is leirjak hogy mikor erdemes megcsinalni. Ja es ha keves hcg-t termel a szervezeted akkor lehet hogy meg a 6-7-8 heten is negativ a teszt. orvoshoz meg 6 heten erdemes menni akkor mar tutira meg tudja mondani.
2010. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában 2 hét múlva lesz megbízható a teszt, addig általában álnegatív (mert nem elég magas a hCG szint, ahhoz, hogy a teszt kimutassa). De ha hamarabb is pozitív lesz, akkor jó eséllyel az később is pozitív marad.
2010. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy kétféle teszt van. Az egyiken az 1, míg a másikon 2 vonal jelenti a pozitív eredményt, szóval, mindenképp olvasd el a teszt leírását is (sokan vannak abban a tévhitben, hogy csak a 2 vonal a pozitív...).
2010. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!