Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy számtalan ilyen...

Tudom hogy számtalan ilyen kérdés volt már, de az enyémre megfelelő választ nem kaptam hiába kerestem.19 nappal az együttlét után 20as érzékenységű teszttel mennyi esély van rá hogy kimutatja?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 23. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor kellene megjönnie.Ha a napokban akkor ki kell,hogy mutassa!
2009. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is kimutatja már, írd meg mi lett.
2009. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem még nem minden esetben mutatja ki, mert kb 2 hét a sejt"vándorlás" ideje. Ha azt nézed kb 5 nap telhetett el a beágyazódás óta és még nem biztos, hogy megemelkedett a Hcg szint!Én így gondolom...

15 hetes kismami :)

2009. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia sztem már kimutatja. mikor tesztelsz?

32

2009. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a 15 napi egyuttletbol fogant a baba nem utanna valamikor akkor a teszt kimutatja. 10 napot szoktak szamitani a beagyazodasnak, es meg 4 nap, hogy eleg hcg-t termeljen a szervezeted. Tehat ez 14 nap, te meg a 15-en vagy. De ha felsz a csalodastol akkor varj meg par napot de tudtommal mar kimutatja teszt.
2009. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki! :)
2009. ápr. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!