Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most akkor hüvelygomba?

Ez most akkor hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 évs vagyok,a tünteteim 5 napja jelentek meg a semmiből.Nagyon viszketett a huvelybemenet, ha vakartam kissé égő érzést tapasztaltam, nagyon nagyon kellemetlne v.Nem élek nemi életet,nem voltam furodni, és fogalmam sincs mi lehet ez.Folyásom nincs, csak az a furcsa, hogy néha fehér kis túrószerű darabok jönnek ki, gombostűfejnagyságúak. Kezeltem a területet egy bio szerrel, ami gyulladáscsokkentő és gombaölő, sokkal sokkal jobb lett a helyzet, már nem viszket, csak piros és ha direkt megvakarom akkor egy kicsit égető érzés.

Mi leheet ez? Gomba? Mit tegyek rá? Valami direkt huvelygomba elleni szertagy folyatssam az eddigi szerrel?


Koszonom. :)


2015. jún. 24. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű ,hogy gomba.

Amit ajánlok nagy tisztaságú teafa olaj.Bioboltokban kapható. Nem fog csípni,és nagyon hatásos.

2015. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne higgy az elsőnek!!
2015. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képet ne küldj senkinek! Sima hüvelygombád van. Vegyél a patikában Canesten kombit. Belülről is kell kezelni hüvelytablettával a gombát, és kívülről pedig Canesten kenőccsel.
2015. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy gomba.

Canesten combit vegyél és 3 nap alatt elmúlik.

2015. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!