Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez azért van, mert meg fog jönni?

Ez azért van, mert meg fog jönni?

Figyelt kérdés

hétfőn szedtem be az utolsó injekciómat , tüdőgyulladásban voltam ( ezt azért irom , mert először azt hittem ez gyengitett le). Már a hétvégén éjszakánként savam volt , rosszul éreztem magam , nem tudtam aludni . Elkezdtem diétázni , már nincs savam , de egész nap émelygek , rosszul érzem magam ( mostmár kicsit jobban érzem magam ) . Ezen kivül fáj a lábam , egész nap hideg ( a lábam) és éjszaka fenn voltam , mert fájt a hasam úgy mintha "hosszú dolgot" kéne csinálnom . El is mentem párszor wc-re , de nem múlt el . + a fehér folyásom átváltott barnásra , és néha véresre ( jha és elég gyakran kell pisilnem , de nem fáj és a vizeletem nem véres ) elmentünk orvoshoz , neki nem emlitettem a gyakori pisilést / barnás folyást csak a gyomorfájásokat , émelygést , hányingert . Vizsgálatokra küldött ( vérvétel / széklet ) . Azért vannak ilyen zavaraim mert meg fog jönni? ( még sosem jött meg ) vagy lehet meg fog jönni , de semmi köze a gyomorpanaszokhoz ?

14/L



2015. jún. 25. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már véres, akkor ez már megjött.
2015. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Már megjött és nő lettél gratulálok.
2015. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés:aznap barnás folyás és egy kis vér volt . másnap már semmi . egy hét múlva megint véres volt . de az is annyi volt . másnap már semmi . ez egyre jobb :D
2015. júl. 4. 09:34
 4/4 A kérdező kommentje:
sok idő után vissza olvasgatom a kérdéseimet, köszönöm a segitséget :) tényleg az volt
2015. szept. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!