Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet vajon terhesség mégis csak?

Nico Milasin kérdése:

Lehet vajon terhesség mégis csak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 éves vagyok a férjem pedig 41 éves és mindketten nagyon szeretnénk kisbabát. Az első gyermek lenne mindkettőnknek.

Április 7.én jött meg utoljára a havim azóta 2

ciklus kimaradt. Pontosan 7 és fél hete késik. 2 hete

késett amikor 3 teszt is negatív lett. Kértem nőgyógyászatra időpontot ahol június 10re

kaptam időpontot. A doki által kért HCG vérvétel

eredmény is negatív lett. Elküldött

hüvely ultrahangra, ahol megállapította mekkora a

méhem, milyen vastagságú, tiszta átjárhatók a járatok és nem talált kóros elváltozást, de babát sem. Ekkor késett már 5 hete, de azóta se jött meg.

7 és fél hétnél tartok, de még semmi mensi terén. kb. egy hete elkezdett fájni, görcsölni az alhasam mintha megakarna jönni, a melleim is sokkal érzékenyebbé váltak, és fáradékonyabb is lettem a szokottól. Tegnap este együtt voltam párommal megszokott módon, de a behatolás és maga az aktus fájdalommal járt, mint mikor elmúlik a mensim, de még érzékeny a méhnyak része. Picit vérzett is gyengén jelezve nem tetszését. Az alhasam időközönként mintha görcsölne úgy nyilal bele valami.

Vajon mi lehet ez igazán? Tanácsotokra lenne szükségem, azonkívül, hogy teszt meg doki. :(

Nagyon szeretnénk babát.



2015. jún. 25. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhes biztos nem vagy, de nem ártana megnézetned magad fertőzésre, mert a fájdalmas szex, alhasi fájdalom lehet éppen egy hüvelyi fertőzés jele is, ami ha sokáig kezeletlen, akkor feljebb is húzódhat és okozhat elég komoly gyulladást is, ami akár (nem feltétlenül) okozhat zavart a menstruációs ciklusban is.
2015. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt már sokat hallottam "nem terhes". Igaz hamis állítás sem jó, mert reményt ültetnek az emberbe. :( minden esetre kértem már időpontot, remélem hamar tudnak fogadni.
2015. jún. 25. 19:43
 3/7 A kérdező kommentje:
kb egy hete van ez a görcsös, érzékeny jelenség. A sex közbeni fájdalom meg csupán tegnap jelentkezett előtte nem volt sex terén panaszom. És kitapintás alapján a méhnyak előrébb helyezkedik el jelen pillanatban, mint ahogy alapvető helyzete szokott lenni ezelőtt.
2015. jún. 25. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos terhes biztos nem vagy, negativ teszt, HCG nincs, UH sem....
2015. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a negivitásomért, de én is tudom hogy a 2 és fél héttel ezelőtti eredményeim negatív tehát nincs baba. De azóta más problémám is felütötte a fejét, ami egyes weboldalak szerint terhesség előjele is lehet. Azért írtam részletes tájékoztatót a kérdésem alá, hogy átláthatóbb legyen a helyzetem.
2015. jún. 26. 06:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor sem vagy terhes, vagy ha igen, mert közben az lettél, akkor meg még tüneted nem lehetne!

Ha 2 és fél hete minden negatív volt, nem állapítottak meg terhességet, akkor ha terhes lettél volna, az is már 5 hetes késésnél lett volna és ott is már kellett volna valami arra utaló jelnek lennie és ha meg utána estél teherbe, akkor annak meg még nincs tünete.

De nagyon egyszerű a dolog, csinálj most tesztet, ha negatív, akkor ezer százalék, hogy nem vagy terhes, hanem van valamilyen problémád, ami miatt nem jön meg a vérzésed!

2015. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3.-k hozzászóló hála az égnek nincs két egyforma ember. Vannak általános dolgok, de minden terhesség más.

Éppen most csináltam meg a terhességi gyors tesztet és az pozitív lett.

2015. jún. 30. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!