Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Össze lehet keverni a menstruá...

Össze lehet keverni a menstruációt és az áttöréses vérzést? Mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
5 napos késés után végre megjött, de még mindig nem vagyok eléggé nyugodt. Sokkal kevesebb, hígabb a vér, mint szokott, és a szaga sem az a jellegzetes, kellemetlen menzesz szag, szinte szagtalan. Lehet ez csak áttöréses vérzés, és mégis terhes vagyok? Honnan ismerem fel a különbséget?

2015. jún. 4. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a teszt tudja igazolni a feltevésedet. Érdemes megcsinálnod, hogy megnyugodj. Meg tudod tartani a babát ha terhes lennél?
2015. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Késés után előfordulhat, hogy "nehezen indul" (mint ahogy az ellentéte, a full brutál mészárszék is). Vagy csinálsz egy tesztet, vagy vársz még egy napot, hogy rendesen beindul-e.
2015. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha van rá esély, hogy terhes lehetsz, csinálj egy tesztet. Pár száz forintot megér a lelki békéd, nem? Nehéz mindenki igaz általánosságokat mondani, úgyhogy nem lennél előbbre mások tapasztalataival. De azért viszonylag ritka a terhesség melletti vérzés, nyugi. Ha még csak most jött meg, akkor éjjel már simán lehet vérfürdő a dologból. :D
2015. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem 5 napos késés nem a világ vége, de ha nagyon bizonytalan vagy akkor a legbiztosabb, ha veszel egy terhességi tesztet.
2015. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy teszttel megtudod.
2015. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!