Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen szétálló melleim...

16 évesen szétálló melleim vannak, változhat ez még?

Figyelt kérdés
olyan nagyon kezdetien néznek ki, nem is túl nagyok (sőőt..), és ami a legnagyobb baj, hogy szétállnak. de nem tudom hogy ez a növekedés elején még normális-e, vagy ez örökre ilyen marad-e. csak mert látom, hogyha nem állnának szét, akkor sokkal nagyobbnak tűnnének. és mindig csodálkozok, hogy ha az osztálytársaim egy kivágott pólót vesznek fel, akkor nekik látszik, hogy van ott valami, de nekem egyáltalán nem. :S

2015. jún. 26. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha mutatsz egy képet, megmondom!
2015. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Bármilyen hihetetlen, de a kissé szétálló mell teljesen normális. Lehet hülyeség amit gondolok, de a természet azért találta ezt így ki, mert teszem azt ikreid születnek, tök praktikus ha kicsit oldal irányba ível a mellbimbó, mert egyszerre tudsz szoptatni a két karodon két gyereket :-D Szóval vágod.

A másik meg, hogy az előre meredő cicik iránti elvárás inkább a mai kor plasztikai őrülete miatt lehet, mert a szilikontól valóban nem csúszik ki az ötezres a dekoltázs közül. Nem hiszem ,hogy az osztálytársaid nem viselnek valami push put-ot, mert elég ritka akinek természetétől fogva belül domborodik jobban.

Ha most így áll, akkor valószínűleg így is fog az iránya, ha nagyobb lesz akkor is, viszont mellizom gyakorlatokkal kicsit megtudod emelni.

2015. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem jobban is tetszik, a kicsi szétálló, mint a nem...

Mellesleg a nagy csöcs odő előtt lógni fog... 30éves vagyok, hát előfordult már, hogy mikor levettem a csajról a meltartót az élettől is elment a kedvem, mert a gravitáció hírtelen dolgozni kezdett...

2015. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, meg akik üzentek azoknak is! :) képet viszont nem fogok feltenni, akárhogy is névtelen azért nem megyek el eddig.. :) igaz sajnálom hogy ilyen marad, mert olvastam néhány ehhez kapcsolodó kérdést, az egyik pl valami olyasmi volt, hogy negatív tulajdonság-e ez, és szinte mindenki azt írta hogy eléggé.. :( de azért mindenkinek köszönöm!
2015. jún. 26. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ettől jobban érzed magad, én ugyanebben a cipőben járok...:/
2015. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Negatív tulajdonság?? :-D

Ez adottság, és még egyszer mondom, a legtöbb nőnek szétáll. Nézz meg néhány régebbi, klasszikus anatómiai rajzot. Ne a szilikon nőket a cosmopolitan-ban.

2015. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Biztos h nem negativ tulajdonsag sztem :DD eleg gaz ha vki igy gondolja... 18f
2015. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaaj, köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz, tényleg köszönök minden választ! és igazatok van! :)
2015. jún. 28. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg lehet alakítani a mellek formáján, sőt, biztos. Egy barátnőmnek szép nagyok voltak (én is nőnemű vagyok, azért vettem a bátorságot, hogy ezt így leírjam.) Elkezdett edzeni, de elég komolyan és egészen megváltozott a mellek formája.

Ugyanakkor, mivel vannak ugye mellizmaink, azok is formálhatók.

Szóval nyugi. Amúgy én is paráztam, hogy milyen lesz a mellem formája, amikor elkezdett nőni, de felesleges ezen forgatni magát az embernek.

A helyedben én sem tennék fel vagy küldenék fotót, elég intim a téma és teljesen meg lehet válaszolni a kérdésedet kép nélkül is.

A lényeg, hogy elfogadd a testedet.

2015. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!