Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változhat még a mellem?...

Változhat még a mellem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nyáron 17... nagyon kicsi mellem van, ráadásul nem egyformák, már a barátom is megjegyezte, hogy mintha az egyik kisebb lenne... nagyon zavar, kb két éve is ugyanilyenek voltak már szóval se méret se semmi nem változik... van még esélyem arra, hogy esetleg mégis csak nagyobbak legyenek?:/ nagyon szomorú vagyok e miatt, minden korombeli lánynak normál méretű cicijei vannak..

2015. jan. 25. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajátot általában amúgy is kisebbnek látjuk. Én is kismellű vagyok/voltam, fogamzásgátlót szedek, az némileg befolyásolta. :)

17L

2015. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is szedek két hónapja, eddig semmi hatása:(
2015. jan. 25. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig van rá hatással. Egyik haverom barátnőjének pl. valami algás étrendkiegészítőtől nőtt egy kosárnyit (sajnos szakítottak így sosem tudom meg hogy hívták a cuccot), lehet neked valami tök mástól fog. De maszírozást szokták mondani hogy segít, youtube-on fent van egy csomó videó, 10 perc az egész, zuhanyzás közben akár lehet csinálni (de szerintem barátod se ellenkezne ha megkérnéd segíteni)
2015. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen még félig gyerek vagy, fog ez még alakulni.

Nem kellene még "barátkoznod", túl fiatal vagy hozzá.

2015. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Captain Frájer válasza:
20-25 éves korodig még alakulóban van a tested. Életmódtól, egészségügyi állapottól, mindenféle változó körülményektől függően nőhetnek a melleid. 5 éves kapcsolatomban barátnőmnek 20 éves koráig B kosaras melle volt, most, két év elteltével C kosarat hamarosan lehagyja. Fel a fejjel! Ne törődj a mellméreteddel! Sokkal fontosabb, hogy megtaláld az életet, amiben jól érzed magad. Nem lesz könnyű túllépni a külsőddel való elégedetlenségen, de ezerszer fontosabb dolgok tesznek majd téged egésszé. Idővel majd rájössz.
2015. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2015. febr. 22. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!