Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy nem lehet gyerekem?...

Lehet hogy nem lehet gyerekem? Futás közbe s után gyakran megfájdul a hadam alja.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok elég sokat és gyakran futok.tavaly volt hogy rosszul lettem futás közben nert fájt a hasam alja s azt hittem meghalok annyira. Ez azóta nem jelentkezett, azonban az utóbbi napokban megint fáj futás után vagy közbe. Még nem szeretkeztem, de érdekel az hogy most ezzel bajt csinálok magamnak..abba kéne hagynom? Vagy miért fáj?
2015. jún. 28. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
* hasam
2015. jún. 28. 09:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát aztán ebből hidd el, hogy nem mondja meg senki, hogy lehet-e gyereked vagy sem!

Sőt, a hasi tájékon nem egy szerv van, nem csak nőgyógyászatilag lehet gond, ott lehet húgyúti gond, bélrendszeri gond, de lehet egy sima izomhúzódás is.

Nyilván ha alapból nem szokott fájni a hasad, ha egyébként minden rendben van és csak futásnál jön elő, akkor valószínűleg nem melegítesz be rendesen, vagy közben nem jó a levegővételed, vagy nem megfelelően végzed a futást, vagy simán túl nagy távot vállalsz be.

2015. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A levegővételnek ehhez semmi köze


Amikor szúr az oldalunk az azert van, mert a lépünk a "maradék" vert is kipumpalja, amit a szervezet megterhelésnel ( pl sport) "vesz elő"

2015. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Lehet keveset melegitek be. Már rég óta futok s csak igy jön...legközelebb alaposabban bemelegitek s akkir kiderül hogy az-e a baj. Köszi
2015. jún. 28. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!