Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha maszturbálok, és sokáig el...

Ha maszturbálok, és sokáig el tudom húzni, akkor a 'hajrában' megfájdul a herém és a hasam alja. Miért?

Figyelt kérdés

Miért fáj? És ha másodszor verem ki aznap akkor miért hasogat a herém és fáj a hasam alja?


Remélem semmi komolyabb, vagy csak nem csinálom elégszer? Egy héten egyszer kiverem. 14/F



2014. márc. 28. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fokozott izgalomkor a herék feljebb kúsznak a hasirányába, ezért tapasztalunk olyan érdekes érzést. A hasgatásra pedig a pihentetés lenne megoldás, ez azért alakul ki mert sokáig elhúzódó alkalom volt, és a herék terhelés alatt vannak, a regenerálódás fél napot is igénybe vehet.


Saját tapasztalat pl az 5. alkalomnál már olyan tompán fáj nak a heréim hogy képtelen vagyok felállítani, úgy kifárasztottam.

21F

2014. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komoly, egy kis simaizom görcs.
2014. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!