Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont szeretnek hasznalni,...

Tampont szeretnek hasznalni, de anyukam nem biztos hogy megengedi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15/L. Vasarnap megyunk az osztalyommal a Balatonra de most vagyok mar a 27. Napon altalaban 25-re megszokott jonni... Szoval tampont szeretnek hasznalni hogy tudjak majd furodni es hogy biztos ne erjen kellemetlen dolog hogy pl. kifolyik...Anyukam viszont nem rajong a temaert mert o sem hasznalt soha..de viszont a noverem is azt hasznalja..Ötletek?

2015. jún. 30. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha van zsebpénzed, veszel, ha nincs, kérsz egy pár darabot a nővéredtől. Ezt nehogy már anyád döntse el.
2015. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Bocsi, de 15 évesen azért a tamponhasználathoz már nem kell anyuka engedélye!
2015. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
13 éves vagyok,12 éves koromtol használok tampont és nem kértem ki anyám véleményét.
2015. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Persze, döntse el nyugodtan, FELTÉVE, hogy tisztában van az előnyeivel/hátrányaival.

Ebben az esetben azzal, hogy kvára nem egészséges tamponnal sem a vízbe menni olyankor, amikor megvan. Könnyebben elkaphat bármilyen fertőzést, és akkor ugye jó lesz anyuka, ha majd vinni kell a nőgyógyászhoz?

2015. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több 1000 nő megy tamponnal vízbe, és a legtöbbnek semmi baja. Akinek meg van, annak amúgy is lett volna, elkapta volna máshol, máskor, akár tamponnal, akár anélkül.
2015. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es valasz ado...mert egyebkent szerinted nem lehet elkapni? Aki hajlamos ra az igyis ugyis elkapja ha megvan neki ha nincs... Olyankor jo e lesz anyuka? Ezt sztem mellozhetted volna...miert te talan egyedul mentel el kezdetektol fogva?... Persze..
2015. júl. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!