Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert Gorcsolok? Es miert nem...

Miert Gorcsolok? Es miert nem jott meg meg?

Figyelt kérdés

Nagyon gorcsol a hasam,1 hete kiirta a menstruacios naptaram hogy a ciklusa elindult .. de mar boven tul vagyok azon es most napok ota gorcsolok megsem jon meg.. ma pedig mar elegge durvan gorcsolok..

ugye nem terhes vagyok ?

Voltam egyutt a baratommal,1hete meg tegnap..



2015. jún. 30. 10:32
 1/4 anonim válasza:
Gratulálok! Mi lesz a neve?
2015. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De hasznalt gumit,vagyis mielott elment volna fehuzta ..


Normalis valaszokat varok,es nem bunko embereket!

2015. jún. 30. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy késik, de az is előfordulhat, hogy tényleg teherbe estél. Ugyanis aktus közben is jutnak spermiumok a hüvelybe, nem csak orgazmuskor. Próbálj ki egy terhességi tesztet, biztos, ami biztos. Ne ess pánikba, lehet, hogy csak keveset ettél vagy ilyesmi.
2015. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem alakult ki a ciklusod, simán belefér a késés. Késhet hormonprobléma vagy fertőzés miatt is. Kicsi az esélye, hogy terhes legyél, de bizony van előváladék is, ami tartalmaz spermiumokat, tehát érdemes az óvszert már az elejétől használni. Ha nem változik a helyzet, menj el dokihoz, megnézi mi okozza a csúszást.
2015. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!