Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gorcsolok nagyon de miert? 38+3

Nikol1204 kérdése:

Gorcsolok nagyon de miert? 38+3

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon fajt a hasam kb masfel oran keresztul, eloszor fent kemenyedett fent fajt nagyon, utanna lent kezdett el kemenyedni es lent fajt nagyon de akkor mar tarsult melle derekfajas... sokszor felebredtem hajnalba is hogy faj de nem annyira veszesen... reggel ota megint gorcsolok lent ha setalok jobban faj, a zuhanyzas se segitett, es pisiles utan is erosen elkezdtem gorcsolni.
2014. máj. 22. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így indult, 38+5-re született a fiam :)
2014. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik,hogy itt a vége :D Figyeld milyen időközönként jönnek és időbe indulj el a kórházba.
2014. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
es akkor most napokig igy fogok gorcsolni? vagy mire szamithatok? gorcsoldot szabad be venn? te neked hogy volt a szules elotti napokban? elmeselned?
2014. máj. 22. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már ne vegyél be semmit, nézd meg minden bent van-e a kórházi csomagban, és ha kb. 10 percenként vannak fájásaid, menj be a kórházba! Tényleg igaza van előttem írónak, itt a vége, nemsokára a karodban lehet a babád!
2014. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok...

Nekem az elsőnél este 7kor kezdődtek a fájások és reggel 8-ra lett olyan,hogy elindultunk a kórházba...amúgy hamar meglett volna,de nem igazán akart teljesen eltűnni a méhszáj így délután 2-re bújt ki.

A másodiknál reggel 5kor keltem enyhe fájásra és 1,5 óra múlva már kint is volt.

Eszedbe ne jusson görcsoldót bevenni!!!!! Ha nagyon bizonytalan vagy és nem szeretnél berohanni a kórházba akkor hívd fel a védőnőt. 10 perces fájásoknál azért már illene elindulni,de ha messzebb van a kórház akkor még előtte.

2014. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem olyan erosen faj, olyan mintha most akarna megjonni. nem tudom hogy mi van, azt gondoltam hogy erosebben fog fajni de nem is kemeny most a hasam a kicsi meg mozog is.
2014. máj. 22. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd fog az még jobban is fájni, emiatt ne aggódj. Ha legalább 1 percig tart egy fájás és 10 percenként jönnek, akkor indulj a kórházba. Ami zuhany hatására nem múlik, az már nem jósló, hanem vajúdó fájdalom.
2014. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ertem :) koszonom szepen a valaszokat!! :)
2014. máj. 22. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet már elindultál, ha nem, szerintem lassan el kéne indulni. Mert szépen lassan halad a szülés előre:)

Nem minden szülés vakolat kaparós:)


Könnyű szülést

2014. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tusolj le melegvízzel. Ha maradnak a görcsök akkor elindult a folyamat. Én is így voltam, bár 36 órát vajúdtam :/
2014. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!