Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig amikor megjött, fájt a...

Eddig amikor megjött, fájt a hasam, picit. Most, ebben a kb 5 napban végig van egy alapfájás, szóval egy folytonos hasfájdalom, ami már magában elég elviselhetetlen. Sokszor még egy nagy görcs is belevág a hasamba, amitől üvölteni tudnék. Normális?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.több mint egy éve jött meg,akkor nem fájt úgy az első 8nál semennyit,most meg olyan mint azt leírtam.ha már nagyon elviselhetetlen,beveszek egy algopirint,attól jó úgy 1 órára,majd visszatér.forduljak evvel orvoshoz?anyával soha nem beszélek ilyenről.szoktam vele beszélgetni,meg hát mégiscsak az anyám,de nem ilyen dolgokról. amikor megjött,akkor is fél mondatban közöltem vele,és ennyi.nem valami közvetlen a kapcsolatunk.na szóval mi lehet a baj?tudom,hogy mindenkinek fáj a hasa,de én már menni nem tudok annyira fáj...
2010. márc. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fel vagy fázva? Mer akkor is szokott fájni a has vagy a petefészek.
2010. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak akkor fáj,amikor megvan.és már ősszel is így volt
2010. márc. 3. 15:37
 3/4 anonim válasza:
szija. én 14 éves vagyok és énis ugyan így vagyok az anyámmal. pontosan ugyanígy xD . szerintem menj el nőgyógyászhoz.nem kell félni, mert lehet (sőt szerintem biztos) h nem fog megnézni, csak felír egy gyógyszert, vagy tanácsol valamit. ha szerinte ez nem normális, akkor lehet, hogy meg fog vizsgálni, de nem hiszem. de ha mégis, akkor ürölj, hogy elmentél és meggyógyít. fuh..ez jó felnőttes volt xD amikor én itt olvasgattam a kérdéseimre a választ a nőgyógyásszal kapcsolatban, azt mondtam magamba, h persze könnyű mondani. végül elmentem (folyási panaszokkal..és anyámmal -.-) aztán meg sem vizsgált, csak felírt egy gyógyszert. nemhatott, úgyhogy valószínűleg visszafogok menni.csak most nem akarom h jöjjön anya is :\.. namind1 nem ez a lényeg xD szóval.ez.ahogy mondtam:D mellesleg nem mindenkinek fáj a hasa. nekem sem szokott...eddig 2ször volt ojan nap, hogy egy kicsit fájt a hasam.kb. 1 órán át.. de nem nagyon, csak épp hogy egy kicsit :D
2010. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én hosszú tapasztalatszerzés után rájöttem, hogy nekem sokszor nemcsak amiatt fáj, hogy meg fog jönni, vagy megjött, hanem van egy másik oka is.

mielőtt megjönne, elkezd vizet tartalékolni a szervezet, ami fokozza a székrekedést. Sajnos, ez hatalmas lapáttal rátesz (legalábbis nálam) a fájdalomra. Sokszor görcsöl tőle az alhasam (tudom, furcsán hangzik, de így van).

2010. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!