Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek úgy terhes, hogy...

Lehetek úgy terhes, hogy közben pontosan megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete voltunk együtt barátommal, óvszerrel védekeztünk. Nem sokkal utána éreztem, hogy összeszedtem valami hüvelygomba szerű fertőzést. Június 22-én elmentem nőgyógyászhoz, írt fel a fertőzésre Klion D hüvelytablettát (10 dbosat), és Mikogal kenőcsöt. Az 5. darabnál jártam a használatban, mikor enyhe vérzést érzékeltem. Nem volt igazán menses jellegű a vérzés, alig hagyott nyomot a tisztasáfi betéten. Utána olvastam, hog ez mi lehetett, és azt találtam, hogy a vérzést a tabletta is okozhatja, ebben az esetben szabad folytatni a használatot. Kedden reggel ismét vérzést tapasztaltam, de ez már eléggé menses gyanús volt, ráadásul pont aznap volt esedékes, hogy megjöjjön, ezért a 9. tablettát nem helyeztem fel, mert azt olvastam, hogy a menstruációs vér kimosná, és semmi értelme nem lenne. Viszont ma eléggé hányingerem volt, meg mostanában visszatértek a régebbi, savas reflux jellegű panaszaim is. Nagyon megijedtem, hogy teherbe estem. Mit tanácsoltok? Menjek nőgyógyászhoz és nézzen meg ő, vagy vegyek terhességi tesztet? Vagy ez alapján valószínűtlen, hogy terhes vagyok?

És ha esetleg elmegyek nőgyógyászhoz muszály, hogy szülő velemjöjjön?

Kérlek segítsetek normális válaszokkal!:s

ui.: azért ebben a kategóriában helyeztem el a kérdésemet, mert ha a szerelem-szex témakörbe írom, biztosan lesz pár vicces kedvű jelentkező, aki hasznosabbnál-hasznosabb tippekkel lát el.

Előre is köszönet az értelmes válaszokért:

Egy 17 éves lány.


2015. júl. 2. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem.Ha rendesen megjött. Nem kell szülői kíséret tudtommal a gyermek nőgyógyászat 14 éves korig van.
2015. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!