Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és már 9-10...

13 éves vagyok és már 9-10 éves koromban elkezdett nőni a mellem, de olyan lassan nő, hogy olyan, mintha nem is lenne, miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem menstruálok de kb 2 éve van fehérfolyásom, és az osztályban már mindenkinek nagyobb mint nekem, nekem még ennél is kisebb: [link]
2015. júl. 2. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Te később érsz, mint a többiek, de még bőven benne vagy a "normál" tartományban. Ne izgulj, nőni fog még.
2015. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, én felnőtt nő vagyok, 10 és fél éves korom óta menstruálok és még sincs nagy mellem.:)

Lehet, hogy nem is lesz nagy melled és ne is várd azt, hogy 13 évesen hú, de nagy melleid legyenek. Azzal meg ne foglalkozz, hogy másoknak mekkora. Te te vagy, a mellméret a genetikán múlik, semmi máson, és ha te kis melleket "örököltél", akkor fejre is állhatsz, akkor sem lesznek nagy melleid.

De még bőven időd, hogy nagyobbak legyenek, még bőven fejlődésben vagy.

2015. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!