Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10,5 éves koromban elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10,5 éves koromban elkezdett szőrösödni a farkam. Most vagyok 13 éves és nagyon zavar, és már a fenekem lyuka is tiszta szőr, és nagyon zavar. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Elkezdtem leborotválni a farkamról, de nagyon hülyén néz ki, és a golyónál nem is tudom mert ott mindig belevágok.. a fenekemnél meg nem is tudok semmit se csinálni.. nagyon zavar,hogy tudnám rendesen megoldani,hogy ne legyen szőrös?
2013. márc. 5. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
nekem nem szőrös a farkam...csak körülötte...
2013. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem segítek, nem fogom leborotválni neked!

És miért zavar? Talán jobban lennél csupasz csiga?

2013. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, csak majd ha nagyobb leszek és már ott fogok járni, akkor a csajnak fog tetszeni,hogy szőrös?
2013. márc. 5. 21:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Következő szülinapodra kérj a szüleidtől egy nyírógépet és azzal majd ügyesen levágod. Ha akarod nullással, ha akarod 3 milliméteresre. Ennyi.
2013. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most lett volna orvosi vizsgálat a suliban, de elég hülyén néz ki ezért inkább hiányoztam.. megnézték volna a golyóimat, meg szerintem a prosztatámat a fenekem felől. De így ahogy elbarmoltam így nem akarnám megmutatni.. remélem holnap nem kellesz mennem sehova se.
2013. márc. 5. 21:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert nyilván az orvos nem látott még élete során egy szőrös farkat sem...
2013. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de én olyan precízen próbáltam meg leborotválni, hogy valahol szőrös, de valahol már nem.. valahol csak pár db szőrszál.. gagyin néz ki az egész. nevetségesen!
2013. márc. 5. 21:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi ez az orvosi vizsgálatos hülyeség?? Nekünk is volt de csak magasságmérés meg ilyenek voltak. Se nekünk se a csajoknak nem kellett félmeztelennél jobban levetkőzni! Természetesen rajtuk maradt a melltartó!
2013. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A lányoknak nincsen here golyójuk így nincs mit megnézni..:'D de a fiúknak meg kell nézni, hogy nem-e nincs feltapadva a golyó vagy mi.. meg,hogy rendesen hátra jön-e a bőr a péniszen, meg a prosztatánkat szokták megnézni..
2013. márc. 5. 21:58
 10/14 anonim ***** válasza:

"de a fiúknak meg kell nézni, hogy nem-e nincs feltapadva a golyó vagy mi.. meg,hogy rendesen hátra jön-e a bőr a péniszen, meg a prosztatánkat szokták megnézni.."


És a szőr miben akadályozza ezt?

Inkább menj csicsilni! :)

2013. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!