Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut-tól valóban lehet hízni?

Norcolut-tól valóban lehet hízni?

Figyelt kérdés
Sajnos 6 hónapja nem jön meg, és a nőgyógyász Norcolutot írt fel. Gondolom a hormont nem spórolták ki belőle a hatásából ítélve... Hallottam olyanról, hogy a vízvisszatartás miatt max 2-3 kilót lehet hízni, de az ugye utána el is tűnik. Viszont utánanéztem egy fórumon, és állítólag borzalmas mellékhatásai vannak, meg csupán 10 nap után rengeteget hízott tőle néhány hozzászóló. Most akkor mi alapon működik, vagy hogy megy ez? Nem szeretném, hogy kemény hónapok munkája kárba vesszen, és rögtön visszahízzam azt, amit nagy nehezen leadtam. 17/L

2015. júl. 2. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem híztam tőle, de lehet, hogy mindenkire máshogy hat.
2015. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha nődoki helyett inkább endokrinológust keresnél fel.


Persze, a nődokiknak egyszerűbb, meg marketing a foggátló, de téged tönkretesz. Még jóformán be sem állt a mensid, és máris kikapcsolod a rendszert.

2015. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont hogy bekapcsolni szeretném :/ Ez tudtommal nem fogamzásgátló, vagy de?
2015. júl. 4. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Látom régi kérdés, de én most fogom befejezni a 2 hónapig tartó szedését, 1 hét múlva. nekem 15 napig 1, majd 10 napig 2 szemet kellett szednem- 4 dobozzal nyeltem be, eddig 10 kilót híztam. 18 éves lány vagyok, és teljesen tönkre vágta nem több hónap, hanem több mint másfél év keméyn munkáját. Utálom ezt a gyógyszert és alig várom hogy abbahagyjam de azt mondta a doki hogyha nem akaorm mégjobban szétszekálni a hormonrendszerem ha már elkezdtem be kell fejezni. Ennyi mellékhatást még egyetlen gyógyszernél sem tapasztaltam. Haspuffadás folyamatos, nincs normális székletem kb mióta szedem, folyton éhes vagyok, van hogy hétig alig ettem akkor is 2 kilót híztam, most a végére már elegem lett és mivel folyton éhes vagyok zabálok mint a hülye... A testem totálisan átdeformálódott kövér disznónak érzem magam minden nap sírok. Mielőtt elkezdenétek szedni kérdzezétek meg a dokit tuti szükség van-e rá. Nekem azt mondta nincs más módszer, tavaly január óta nincs mensim meg smemiféle hormontermelődésem, lehet azért is voltam olyan szép vékony, de arra is mindig figyeltem hogy ne egyem túl magam, és rengeteget mozogtam mert a munkámhoz is kell. Most nem tudom hogy fogok így dolgozni... Aki már kipróbálta: le lehet utána adni könynen ezeket a plusszokat? az a baj hoyg szeirntem nekem rengeteg zsír is feljött nemcsak víz... bár nemtudom mibel látszik a különbség..
2015. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!