Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy kérdésem a menstruác...

Lenne egy kérdésem a menstruációval kapcsolatban! 15 éves sportoló lány vagyok, és edzőtábor alatt meg lesz. A betét kényelmetlen, a tampon pedig (ami a "méretem") az nem elég. Nők mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

mit jelent az hogy nem elég?

létezik mini, normál és óriás

2015. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cserélj gyakrabban!
2015. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a "méreted"?


Ha a mini nem elég, akkor válts normálra, ha az sem, akkor van super. Nekem pl 15 éves korom óta super kell, mert annyira erős a vérzésem, hogy nem elég a kisebb, illetve a betét sem. Szerintem próbáld meg a "méretednél" egyel nagyobbat edzőtábor előtt, hogy megszokd. Nem lesz tőle semmi bajod, akkor sem, ha szűz vagy.

2015. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a "Super" nem fér fel.
2015. júl. 4. 12:39
 5/6 anonim válasza:
100%
Mooncup
2015. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Intimtölcsér. Amit az előző írt, az is az, csak az egy konkrét márka. Ebayen lehet kapni párszáz forintért, "menstrual cup" néven fut.
2015. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!