Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves lány vagyok, sportoló....

14 éves lány vagyok, sportoló. Hogyan legyen kocka hasam? Tehát erős vagyok és ott van de minimális zsirréteg miatt nem látszik . Hogy látszódjon? Többi lent

Figyelt kérdés
Kiskorom óta sportolok, jelenleg kajak/kenu. Viszonylag vékony(inkább atlag testsúlyú) vagyok széles vállal, de nagyon szeretek enni es ezért alig látszanak a kockáim. Elő akarom őket hívni. ( ott vannak de nem látszanak). Fogyókúra? Diéta? Szervekhez nem nagyon akarok nyúlni . Több edzés? / heti 7 edzés, nyáron heti 10/. Koszi előre is😘

2015. jún. 17. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

pfúúú rossz belegondolni milyen lehet egy lány kockás hassal...

amúgy az edzés nyilván megfelelő menniységű, inkább az evés részével kellene csinálni valamit...

2015. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ketogén étrenddel, kalóriacsökkentéssel lehet szálkásodni.. de a nőiségtől általában idegen a túlzottan szálkás test, a kockás has. Van aki eléri, fa szság.


A szálkásítás egyébként nem edzésen múlik, hanem étrenden. Márpedig pl. fitnesziparban a csajok is szerekhez nyúlnak a csúcsformához, ha leszárítják magukat. Mert egyébként ez a forma természetellenes egy nőnek, bár a nagyon száraz forma még férfiaknak is az.

2015. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nem hülyeség a kockahas, nekem is van!

ha írsz, tudok adni tanácsokat :)

L

2015. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a két oldalsó izomra edz, sokkal nőiesebb mint a kocka has. Ha érdekel írj nekem. :) 15/l
2015. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat 😘. Nem ilyen full izompacsirta kocka hasra gondolok csak egy minimálisra . Étrendet változtatok 😄. Koszonom
2015. aug. 26. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!