Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késik ennyit a menzeszem...

Mitől késik ennyit a menzeszem? Még sohasem késett ennyit? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nincs pasim...nem szexeltem senkivel sohasem. 18 napja elkezdtem edzeni (guggolás,fekvőtámasz,kézenállás,felülés, stb. de csak igy otthon).Mindig rendszeresen eszek. Nőgyógyásznál még nem voltam de nem tudnék elmenni mert holnap megyek Balatonra nyaralni. attól félek hogy a fürdőruhám tiszta véres lesz ha akkor megjönne. Tehát most a 39.napon tartok de nem jött meg:(( Mitől lehet?Könyörgöm segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve..:oo

2015. júl. 3. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy egyszerűen kimaradt, ez bármikor előfordulhat, a te korodban meg főleg.
2015. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bizot kimarad 39.napon vagyok?:oo

és ugye nem lesz véres a fürdőruhám holnap?

2015. júl. 3. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ÉN honnan tudjam, hogy véres lesz-e holnap a fürdőruhád? Ha azt mondom, hogy "nem" és mégis az lesz, akkor én leszek a hibás?


Csak valószínű, hogy kimaradt, de az is lehet, hogy csak késik 2 hetet, azzal sem te lennél az első a történelemben...

2015. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocsanat nem ugy ertettem:((

Hanem hogy még mejöheT?

2015. júl. 3. 16:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen késésnél konkrétan bármikor megjöhet.
2015. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És mik lehetnek az okai h ennyit késik?:o

És mit tudnék kezdeni ha a strandon jönne meg?

TAMPONT még nem használok.

2015. júl. 3. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Több oka lehet:

- stressz

- a torna, amit elkezdtél csinálni, főleg, ha előtte semmit nem tornáztál (ez nem azt jelenti, hogy hagyd abba, csak a testednek meg kell szoknia, hogy rendszeresen tornázol)

- időjárás


Maximum annyit tudsz csinálni, hogy viszel magaddal hosszú strandkendőt, hogy ha mégis a strandon jön meg, akkor gyorsan körbetekered magadon és sipirc a mosdóba.

Nem szoktak előjeleid lenni? Pl. cicifeszülés, hasfájás, idegesség, nassolni vágyás? Mert azokra lehet alapozni. Ha ilyeneket tapasztalsz, akkor tuti, hogy 1-2 napon belül megjön.

2015. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen a tornászás miatt lehet edig semmit sem csináltam:oo nem azért mert fogyni akarok! Izmosodni:) 42 kiló vagyok:)

Hát volt barnázás is egy hete. Cicifeszulés 3 napja. Nassolás mindig:D

2015. júl. 3. 17:08
 9/15 A kérdező kommentje:
és akkor folytathatom a tornát?mert ma már el sem akartam kezdeni mert mivnha nem jön meg?
2015. júl. 3. 17:09
 10/15 anonim ***** válasza:

:D

Akkor mindenképp vigyél magaddal valami hosszú kendőt meg betétet. Ha érzed, hogy "jön", akkor nyomás átöltözni :)

2015. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!