Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késik ennyit a menzeszem...

Mitől késik ennyit a menzeszem? Még sohasem késett ennyit? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nincs pasim...nem szexeltem senkivel sohasem. 18 napja elkezdtem edzeni (guggolás,fekvőtámasz,kézenállás,felülés, stb. de csak igy otthon).Mindig rendszeresen eszek. Nőgyógyásznál még nem voltam de nem tudnék elmenni mert holnap megyek Balatonra nyaralni. attól félek hogy a fürdőruhám tiszta véres lesz ha akkor megjönne. Tehát most a 39.napon tartok de nem jött meg:(( Mitől lehet?Könyörgöm segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve..:oo

2015. júl. 3. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyébként, igen, folytathatod, nem kell abbahagyni :)
2015. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
és akkor tornázhatok?
2015. júl. 3. 17:12
 13/15 A kérdező kommentje:
koszi:)
2015. júl. 3. 17:13
 14/15 A kérdező kommentje:
ugy örülnék ha már megjönne nagyon folyton ezen stresszelek már egy másfél éve van.
2015. júl. 3. 17:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudom, sovány vigasz, de nekem volt, hogy több hónapot is kimaradt. Hidd el, 39 nap nagyon nem a világ! :)
2015. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!