Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet húgyúti fertőzés vagy...

Lehet húgyúti fertőzés vagy megbetegedés?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy nagyon viszket ott lent...voltam vizeletvizsgálaton, de megjött, megvártam míg elmúlik, de így is sok a hemoglobinom. Persze gondolom azért, mert megvolt még egy napja, de utalhat betegségre is..a kettőnek lehet köze egymáshoz?
2015. júl. 3. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hemoglobin? Nem vorosvertest?

Nekem 10 volt a vorosvertest amikor egy huvelygyulladast osszeszedtem. Hugyuti fertőzés is lehetséges egyébként de mikor nekem az volt, akkor nem is vorostertest volt benne, hanem rengeteg feherversejt. És fehérje. De még nitrit is lehet pozitív.

2015. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hemoglobin más néven vörösvérsejt..illetve hát az alkotója, de a papírra így írják rá, hogy hemoglobin...
2015. júl. 3. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem ugyanaz, én csak nem láttam hemoglobint még vizeletteszten.

Mindenképpen mutasd meg dokinak. Más eltérés nincs? Baci nincs? Mert ha minden más oké, akkor nőgyógyász szerintem ahova érdemes elmenni, azért viszketés inkább arra ad gyanút.

2015. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss, de nem vagy tisztában a fogalmakkal...NÉZZ UTÁNA! Láttál te már vizeletvizsgálatnak eredményéről beszámoló papírt? Oszlopok vannak..az első oszlop, hogy mit tartalmaz a vizelet, az első kapásból a hemoglobin, aminek ha utána néznél nagyeszű, látnád, hogy a vörösvérsejt alkotója, ezért a legtöbben vörösvérsejtnek mondják..nem véletlen! A második oszlop az eredményed, és mellette hogy milyennek kell lennie. A vizeletnél annyi van, hogy negatív vagy pozitív. A vérvételes papír más, az sem sokban tér el, csupán ott számok vannak...

Nem akarlak sértegetni, ne úgy vedd, de legalább néznél utána mekkora okosságokat írsz le...komolyan, nem is értem minek jöttem ide. Egy csomó idióta barom van itt..tisztelet persze a kivételnek..de ne egy eüsnek akard bemagyarázi, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz..

2015. júl. 3. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza egy kicsit ebből.. kb két havonta van vizelet vizsgalatom. És hemoglobint én még akkor sem láttam rajta. De te kis okoska, én sem tudom minek kerdezel ha ilyen okos vagy. Bocs már hogy segíteni próbál az ember..

Menj nogyogyaszhoz!

2015. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!