Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilnem egész nap nem kell...

Pisilnem egész nap nem kell menni. Tizenéves korom óta ez így van. Ez normális? (iszom mindig eleget) Mi lehet az oka, másnál is előfordul ez?

Figyelt kérdés

Lányok 4-en voltunk tegnap kirándulni vidéken. 7-kor indultunk, és 11 körül már a többi lánynak pisilni kellett. Majd délután és esti hazainduláskor is elmentek wc-re. Én egyszer sem mentem el és kérdezték is, hogy nekem nem is kell? Mondtam, hogy nem kell, kibírom hazáig, máskor sem nagyon szoktam napközben elmenni. Erre az egyik lány irigyelt, hogy nekem milyen jó, másik meg mondta, hogy nem egészséges, hogy nem kell egész nap pisilnem, orvossal kéne beszélnem. Még annyit, hogy kb ugyanolyan sokat ittunk mind a 4-en, sőt, még dinnyét is ettünk, és csak este 10-kor pisiltem otthon és még akkor is csak kicsit kellett, de sok vizelet távozott.

Szerintetek is érdemes ezzel orvoshoz menni?

Én egészségesnek érzem magam, így szoktam már meg, hogy napközben nem pisilek, mert nem is érzem szükségét.

Másnál is van ilyen?



2015. júl. 4. 04:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha a napvégén rengeteget pisilsz, akkor semmibaj.Majd kipisiled azt, amit napközben kellet volna.
2015. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!