Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A harmadik héten elfelejtettem...

A harmadik héten elfelejtettem bevenni egy tablettat a fogamzásgátlóban (? ).

Figyelt kérdés
A két lehetoseg ugye hogy szedem tovább es nem tartok szünetet vagy hogy most kezdem el a szunetet. Az elsot nem szeretnem mert az elozo szünetet sem tartottam meg nyaralas miatt. A kerdesem hogy ha most abbahagyom es tartok szunetet akkor a kovi levelnel hatni fog a vedelem

2015. júl. 4. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ez a lényeg, hogy ha követed a tájékoztatót, akkor biztosítod, hogy továbbra is védjen a bogyó.


Ha kitalálsz egy harmadik, a tájékoztatóban nem szereplő "megoldást", akkor nem leszel védett.

2015. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*de ugye jól értelmezted?

A kihagyott gyógyszerek napjait beleszámítva, MAX. 7 napos szünetet kell tartanod.


Tehát, ha pl.: 4 bogyó maradt a levélben, akkor 3 napos lesz a szüneted, 4. napon folytatod a következő levelet.

2015. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!