Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napja van meg. Ez nem...

11 napja van meg. Ez nem sok?! (harmadik menzesz) 12/l

Figyelt kérdés

Csütörtökön megyünk úszni az osztállyal. Remélem addigra elmúlik, elvégre már csak kevesebb mint két nap...

Az első 9 napig volt, a második 10 és ez meg 11 napja tart.

Azt szeretném tudni, hogy más is van így? Hogy több mint 10 napig van meg neki?



2015. jún. 16. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen erős most? Múlik már azért?


Szerintem sok a 11 nap. Nem tudom van-e köze ahhoz, hogy nemrég jött meg először,de nem ismerek olyat a környezetemben, akinek így lett volna.


Anyukádnak csak szólj, hogy már 11. napja van meg!

2015. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát kicsit azért gyengébb.... Pl. múlthét hétfőn már alig volt és aztán kedden megint volt...

Szóltam neki, sőt.. minden nap vagy 1-szer 2-szer mondom neki. Azt mondja, hogy holnapra el kellene hogy múljon..

2015. jún. 16. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki, hogy még mindig nem múlt el, és kérd meg vigyen el az orvoshoz.

Lehet, hogy nem akkora probléma, de egy szakembert kell megkérdezni, mert itt fenn nem hiszem, hogy vannak.

Biztos, kell pár hónap mire normalizálódik valamelyest, de azért legyen gyanús ha nem múlik, meg főleg, ha rossz is a közérzeted.

2015. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erős a vérzés, akkor nem gond, előfordul ilyen az elején.
2015. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gyengébb, ahogy írod, akkor nem gond ez még.
2015. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én első menzeszeim is tartottak ennyi ideig, de van amikor még most is hosszú. Egyén kérdése van akinél rövidebb, másnál hosszabb.

Ja, egyébként meg a menzesz után öt napig még ne tanácsolt uszodába, strandra stb. menni. Nálatok még most van suli?

2015. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elso volt csak ilyen hosszu, viszont az kb 10-11 nap volt, a masodik meg csak 7. Szoval nem tudom, szerintem meg normalisnak mondhato, de szerintem ha ket heten belul nem mulik el(tehat 14.nap utan) erdemes orvoshoz fordulni
2015. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) Tényleg köszi!!! :D

Igen, van nekem suli most még, mert nem magyarországi vagyok. :D

Amúgy már csak egy kicsike van, kb. a fele (vagy még kevesebb is) a tegnapinak. Szerintem holnapra már elmúlik... Anyum mondta, hogy ha holnap elmúlik, akkor nyugodtan mehetek. Sőt ha barnáznék, akkor is.

2015. jún. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!