Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon aggódom, szerintetek...

Nagyon aggódom, szerintetek ez még normális?

Figyelt kérdés

Nekem mindig 28 napos a ciklusom, maximum 1-2 nap az eltérés, az is csak ritkán. Már 4 éve menstruálok, és most történt először, hogy korábban jött meg. Legutóbb Június 12-én jött meg, és ma reggel észrevettem, hogy vérzek, pedig csak 6 nappal későbbre vártam. Szerintem ez elég soknak számít...

Igazából van egy sejtésem hogy mitől lehet. Az utóbbi pár napban elég sokat maszturbáltam (csiklót), szerintetek emiatt lehet? Ha igen, akkor mi rá a magyarázat?

Nagyon aggódom, hogy most valamit elrontottam, szóval írjatok.

16/L



2015. júl. 4. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, nyugi. Van olyan, hogy néha előbb, néha később jön meg. Én 30 éve menstruálok, és épp ma jött meg, pedig még 5 nap hátravolt a ciklusból.
2015. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugodtam tőle.
2015. júl. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!