Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseg egy csomo van a...

Segitseg egy csomo van a mellemben? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Hello mindenki! Ugy kb 2 honappal ezelott arra ebredtem, hogy nagyon faj a jobb mellem. Nyilalo/hasito fajdalom volt. Orakig hozza se tudtam nyulni ugy fajt. Aztan mikor megneztem talaltam egy kis 1cm-es csomot a mellbimbomban. Megijedtem, de nem fordultam orvoshoz, mert masnapra elmult a fadalom.

Mostanaban viszont ujra megvizsgaltam es az a kis csomo nagyon megkemenyedett az elotte levohoz kepest. Nagyon durva.

Valaki nem tudja mi lehet ez? Volt mar valakinek hasonlo? Ha igen akkor mi tett?

Az ertelmes es segito valaszokat elore is nagyon szepen koszonom!



2015. júl. 5. 02:58
 1/3 anonim válasza:
Menstruáció előtt valakiknek akár be is csomósodhat a mellük, nem nagy százalékban, de nálam is már előfordult.
2015. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem ez mar tobb honapja ott van.
2015. júl. 7. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért menj el orvoshoz. Biztos, ami biztos alapon. Aztán maximum megállapítja, hogy nincs semmi komoly probléma. A több hónap szerintem nem egészen normális, meg hát a fájdalom amit leírtál. De mondjuk nem is vagyok orvos. Azért majd írd meg, hogy mi volt!
2015. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!