Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elég folyadékot iszom...

Ha elég folyadékot iszom akkor elmúlik, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Régen nagyon kevés folyadékot ittam, de valahogy csak ritkán voltam szomjas. Mostanában azonban gyakran jelentkeztek nálam felfázásszerű tünetek. Ha minimum 2 liter vizet megiszom egy nap akkor elmúlik a szúró, égető, "pisilni kell" érzés is. Ennek mi lehet az oka?

2015. júl. 5. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A folyadékbevitel nagyon fontos, igyad mindenképp a napi 2 litert minimum, de nem biztos ennyitől elmúlhat, mivel nem tudni mi is áll fent. Ha nem akarsz orvoshoz menni, bár szerintem ez lenne a legjobb, akkor próbálkozz olyan módszerekkel, mint a cickafark teás ülőfürdő, kamillateás ülőfürdő. Én ennyit tudok házi módszernek, de nem éri meg a szenvedést, menj inkább el orvoshoz.


Gyógyulást!

2015. júl. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!