Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg és hétvégén...

Ma jött meg és hétvégén megyünk balatonra szerintetek elmúlik vagy vigyek tampont?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 20:41
 1/5 anonim válasza:
egy normális nőnél mindig van tampon, vagy betét...
2015. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt neked kéne tudni, meddig tart ált. mesnid. Szerintem vigyél a biztonság kedvéért. Nálam ilyenkor szokott lenni, mert jó, ha van és esetleg tudsz is adni, ha valakinek nincs.
2015. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm amúgy én még nem vagyok nagyon nőnek mondtható mert csak 13 éves vagyok :)
2015. jún. 10. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg mindig legyél felkészült. Főleg a te korodban vannak még meglepetések és jól jöhet. :D

Egyébként meg milyen kérdés ez? Hát csak meg tudod állapítani indulás előtt, hogy még megvan vagy elmúlt. :D Előbbi esetben használj tampont, utóbbi esetben is vigyél magaddal, nem foglal nagy helyet. :D

2015. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2015. jún. 11. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!