Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vízitúrára megy az osztály és...

Vízitúrára megy az osztály és nekem pont akkor kell megjöjjön. Mit csinálhatnék, ti elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nyolc nap, abból négy vagy öt napon evezünk. Nem tudom hogyan tudnék ott időben cserélni, meg tisztálkodni. Ilyenkor egyébként is rossz a hangulatom, könnyebben sírok, idegesebb vagyok, és nem akarnám, hogy ott bőgjek. Az osztályfőnökünk szerint mehetnék, de nem hiszem, hogy jól tudnám érezni magam. Szerintetek mit csináljak?

2015. júl. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizitúrára biztos nem mennék.
2015. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire biztos, hogy megjön?

Mennyire rendszeres?

Fizikailag mennyire szokott megviselni?

Mennyire "nomád" a tábor?

Mit használsz vérzés alatt?


Ha fixen tudnám, hogy megjön, lehet lemondanám, bár tavaly 40 fokban hegyet másztam úgy, hogy az első napom volt. Felettébb jól bírtam annak ellenére, hogy egyébként szenvedek.


Ha nem lennék biztos benne, rendszertelenebb lenne a ciklusom, akkor egy "talán megjön" miatt biztos, hogy nem mondanám le.

2015. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát...elég macera...

Mert ha bokorban kell betétet cserélni, az elég gáz.

Nedves törlőkendő, meg betét / tampon bele a zacsiba, de azt ugye az erdőben nem hagyjuk, akkor meg cipelheted magaddal és a 40 fokban dögszagú lesz rövid idő alatt. :/

Én nem mennék.

2015. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Elég rendszeres max. 1 napot késik vagy siet, de mivel az elején kell meglegyen biztos megjönne azon a héten. Betétet szoktam használni és általában 2 óránként kell cseréljek. Sátrazni fogunk a tanárnő azt mondta van a kempinghelyeken zuhanyzó, de napközben csak amikor esetleg megállunk tudnék cserélni... :/

Eddig is úgy gondoltam, hogy nem vállalom be, de most megnyugtattatok, hogy nem csak én nem mennék így el.

2015. júl. 7. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Így valóban nem tanácsos.

Betéttel külön kellemetlen lenne az is, ha véletlenül beleborulnátok a vízbe.

Más lenne, ha netán intimkelyhet használnál.

2015. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!