Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Írnátok valami jó helyet...

Írnátok valami jó helyet ahova elmehetnénk osztálykirándulásra? (7. osztály) Esetleg valami olyat ahol már voltatok és tetszett. De lehetőleg olyat ami Miskolc közelében van vagy pont Miskolcon.

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Diósgyőr?
2015. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az elég gagyi xddd de nem miskolcon kéne hanem olyan helyen ami azért annyira nincs messze miskolctól....tudom h azt írtam h miskolcon is jó de rájöttem h itt semmi sincs ami meg van azt már ismerjük
2015. márc. 16. 18:19
 3/8 A kérdező kommentje:
de azért köszi
2015. márc. 16. 18:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. márc. 17. 05:53
 5/8 anonim válasza:
Szívesen.
2015. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Miskolcon van a Szamóca vendégház,ahol a tesómék osztálya volt pár éve és az ő elmondása szerint klassz hely volt.:)

Ezenkívül szerintem menjetek el a miskolci kalandparkba, barlangfürdőbe és bobpályát is próbáljátok ki!:)

Én az osztályommal 5.-ben voltam Miskolcon (sajnos csak egy napig:()és nagyon jól éreztük magunkat!:) Mellesleg most én is hetedikes vagyok!:D

2015. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akartok túrázni az erdőben? :D
2015. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. márc. 18. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!