Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor teszteljek így? Szex...

Mikor teszteljek így? Szex után másnap este hányás, terhes lennék? (össze vissza szokott meg jönni. Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A védekezés se volt zökkenő mentes, mert a végén vettük észre hogy a hüvelyem alatt volt egy kevés ondó, kifolyhatott az óvszerből, de a hüvelybe nem hiszem hogy került volna de ez sajnos nem biztos.Másnap este hánytam, de csak egyszer annyi volt, és a gyomrom is fájdaltam akor így nem tudom hogy miért lehetett. Utána meg azóta semmi bajom. De ez a hányás meg az hogy 14.napon tartott a ciklusom aggaszt nagyon. Össze vissza szokott megjönni a menstruácium így azt se tudom akor volt-e az ovulációm.29nap elvileg a ciklusom ha nem késik vagy marad ki (legtöbbször akor szokott megjönni azért írtam 29et) Mikor teszteljek így? Ma tartok a 27.nap. Ha kedden csinálom meg mennyire biztos a teszt eredménye? .. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 22. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kimaradt mensturáció után tesztelj. A hányásnak pedig semmi köze hozzá, másnap még nem hányhattál a terhességtől.
2013. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!