Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombival valaki járt...

Canesten kombival valaki járt így? Tapasztalatok, ötletek?

Figyelt kérdés

Orvosi javaslatra vettem canesten kombit. Elkezdtem használni a krémet majd aznap este a kúpot és azóta a krémet. A viszkető, fájó érzés 3 nap alatt teljesen elmúlt, de ezzel együtt Megjelent egy enyhe szagú folyásom ami a canesten használata előtt egyáltalán nem volt. Valamennyire a kúp illetve a krém, de látszik hogy valami más is. Ez lehet csak a hatása a gyógyulásnak? Valaki járt hasonlóan?

Az orvos azt mondta 3 éjszaka tegyek fel kúpot, viszont a gyógyszertárban csak 1 kúposat kaptam. Az eladó azt mondta erősebb hatóanyagú ezért ugyanaz a hatása. Akkor Elvileg az sem lehet a probléma hogy nem a hármast vettem. Vagy rosszul gondolom?



2015. júl. 9. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

ugyanaz, csak erősebb

az enyhe szag mit takar? büdös vagy nem büdös csak van egy jellegzetes szaga? mert a folyásnak van, az nem jó ha büdös

2015. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem is volt folyásod? Az fura.

Még nem hallottam olyanról, hogy gomba csak viszketéssel járna és semmi folyás.

Az nem gond, hogy 1 kúp volt. Canesten kombi unot kaptál. Az elvileg 3 napig hat.

2015. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mondanám büdösnek, inkább hogy jellegzetes szag.

Amint Megjelent a gomba volt egy átlátszó vizszerű, szagtalan folyasom, annak vege. Előtte nem volt egyáltalán. És a canesten óta egy inkább"krémesebb" állagú folyasom van, ezt nem ertem miert alakult ki, ha alapbol nem volt

2015. júl. 9. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a gomba nem éppen színtelen, szagtalan folyással jár.
2015. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes , gomba szintelen szagtalan folyással.. Ez a fajta folyás inkább az ovulációs folyásra emlékeztet leírva..no mindegy. Nyugi erösebbet kaptál az 3napig hat. Egyébként meg tisztulsz , krém és a kúp hatása. 1 hét és semmi bajod.
2015. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok ebben jártas de orvos ezt mondta. Meg neten is utánanéztem. Igazabol sok helyen ugy volt irva hogy lehet átlátszó, sárgás vizszseru. Tehát többféle megközelítést találtam.
2015. júl. 9. 14:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó választól megnyugodtam!:)
2015. júl. 9. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt gombam hasonlo folyassal mint neked. szoval semmi szag semmi betegsegre utalo dolog... amilyen folyasod most van, valoszinuleg a gyogyszer kiurulese a huvelyedbol, par nap alatt elmulik, rakj be egy t.betetet.
2015. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:) mar kevesebb mint tegnap, ugyhogy megnyugodtam
2015. júl. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!