Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megnyúlt az egyik kisajkam....

Megnyúlt az egyik kisajkam. Tudnátok segíteni, hogy hol tudják renbeszedni?

Figyelt kérdés

Már vagy két éve zavar a dolog. Eddig annyira nem zavart, de most már nagyon. Egyszer szex után megduzzadt az egyik oldal és más nap amikor lement a duzzanat ki volt nyúlva. A problémám nem csak annyi, hogy kinyúlt és nem tetszik a kinézete vagy hasonló, hanem, hogy az egyik oldal rendben van olyan mint amilyennek lennie kell, de a másik látványosan nagyobb és zavar néha járás közben is, mert dörzsöli az alsónemű és elég kellemetlen. Helyre szoktam igazítani, de ha olyan helyen vagyok mégsem turkàlhatok a bugyimban! Szóval kihez forduljak ezzel? A nőgyógyászhoz vagy plasztikai szebészhez vagy hová?

20L



2015. júl. 9. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Elsö menetben a nögyógyászhoz. Ö eldönti, hogy mi lehet a probléma és ha tényleg orvosilag is indokolt, akkor a plasztikai mütétet a TB fizeti. Ez a te esetedben valószínü, mert zavar mozgás közben és adott esetben kisebesedhet emiatt.
2015. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen a válaszodat :)
2015. júl. 9. 15:38
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem fizeti a TB akkor kb mennyibe kerül? Nem tudod esetleg?
2015. júl. 9. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Google ---> kisajak plasztika

Nem írtad merre élsz, változó lehet.

2015. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye :/
2015. júl. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!