Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Rácz Krisztinával (nőgyógy...

Dr. Rácz Krisztinával (nőgyógyász Nyíregyházán) kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Neten akiket nézegettem azok közül ő a legszimpatikusabb. Nem tudja valaki, hogy mennyibe kerül nála ha megvizsgál, illetve gyógyszert szeretnék feliratni nála.

Persze fel fogom hívni, csak hátha tudja valaki :)



2015. júl. 9. 16:53
 1/6 anonim válasza:
Helló. Én hozzá járok már egy ideje. Nagyon kedves, aranyos, jól el tudja magyarázni ami érdekel, közvetlen. Szóval szerintem jó. Máshoz nem voltam csak hozzá, de nekem bevált. Egy teljeskörű vizsgálat nála 10ezer, konzultáció 8ezer, a gyógyszerfelírás meg azt hiszem egy ezres, de ez nem biztos. Remélem eleget segítettem. Amúgy én is a neten kerestem és őt találtam :) :D
2015. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod,aranyos vagy:) Biztató, amit leírtal. Én is nézegettem a véleményeket, és sokan dicsérik. Az árral kapcsolatban ilyensmire számítottam. Azt hiszem,tényleg fel fogom hívni.:)

2015. júl. 9. 20:25
 3/6 A kérdező kommentje:
*ilyesmire
2015. júl. 9. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hozzá járok, de sok jót hallottam róla!
2015. júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Az 1. vagyok. Örülök, hogy segíthettem :)
2015. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek tényleg! :)

Egyes válaszoló, esetleg ha még olvasnád ezt, akkor annyiban tudnál segíteni, hogy ahol rendel, a Krúdy Gyula utca merre található? Elég ha mondasz valamit ami közel van hozzá. Én nyíregyházi vagyok, lehet szégyen, de net alapján sem tudtam beazonosítani merre van ez az utca. :/

2015. júl. 10. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!