Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyermekvállalás előtt állunk...

Gyermekvállalás előtt állunk a férjemmel. Két nőgyógyász között hezitálok: dr. Ivancsó Béla és dr. Rácz Krisztina közt. Ki melyikőjüket ajánlaná tapasztalatok alapján? Mindkettejükről pozitív véleményeket hallottam ez idáig, ezért is nehéz a döntés.

Figyelt kérdés
A női nőgyógyász felé talán a szívem húz, a férfi nőgyógyász felé pedig az eszem, ha lehet ilyet mondani.
2012. júl. 28. 00:38
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

Egyiket sem ismerem, de én az eszemre hallgatnék.

Ha bármilyen komplikáció lépne fel, akkor az orvos eszére nagyobb szükség lesz, mint a szívére...

2012. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
Nem ismerem őket, de én a nőt választanám. Én legalábbis képtelen vagyok férfi nőgyógyászhoz menni.
2012. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Én se ismerem őket, de elmennék az egyikhez, majd a másikhoz és amelyik szimpatikusabb.Ajánlások alapján nem biztos, h neked szimpi lesz amúgy! Ismerősömnek ajánlottak egy szuper jó dokit, egyszer elment hozzá, azt mondta ő oda nem megy, mert olyan a stílusa h nem bírja, kész. A személyes "ismerkedés" mindig a célravezető!
2012. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindegyikben van igazság! (Azt kifelejtettem a kérdésemből, hogy az említett orvosok nyíregyháziak.) Valóban a személyes kontaktus után lehetne jobban dönteni. Az pedig relatív, hogy egy nő vagy egy férfi a jobb szakember a tématerületén. :)
2012. júl. 28. 10:37
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ivancso-ról tudom,h nagyon jó orvos!
2012. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Van azóta tapasztalatod a 2 említett orvossal kapcsolatban?

Vagy mást választottál végül?

Légyszíves oszd meg velem/ velünk, én is orvos választás előtt állok.

Köszönöm

2012. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ádamot Sipos Attilánál, Fruzsit Ivancsónál szültem. A második sokkal jobb választás volt... szavakkal nem tudom leírni a különbséget a terhesgondozásuk, és a szülések között.. Ivancsót tartjuk meg! Rácz doktornőt nem ismerem.
2012. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemmel a Stadion utcára jártam, azaz nem volt megkért orvosom. Az első zökkenés mentes volt..

A második szülésem is fájásokkal kezdődött, szépen elkészültem, majd lassan Lacival bekocsikáztunk. A sürgősségin a szülésznő rám tette a szívhang hallgatót és rögtön hívta az orvost(alig ment a szíve). Dr. Ivancso volt az ügyeletes. 1 percen belül ott volt. Azonnal megultrahangozott és mondta, hogy baj van: levált a lepényem. Azonnal meg kell müteni. Elkezdett telefonálni, csak annyit hallottam, h: "lepénylevállás, dupla kesztyűs császármetszés". Mire felvittek a mütőbe, kb. 8 álltak/ vártak rám maszban, kesztyűben. Lepergett az életem előttem. A következő dolog amire emlékszem, hogy az altatásból magamhoz térve jó hírrel fogatak. Jól van a kisfiam, és születéskor a lehetséges 10 pontból 8-at kapott..:))) Annyira megkönnyebbültem, olyan boldog voltam,hogy nem tudtam abbahagyni a sírást. Igaz vért kellett, hogy kapjak a mütét után, de azt mondták, hogy ez iyenkor a megszokott. 3 napig még fájt a hasam, de cseppet sem érdekelt. Egy szó mint száz a kisfiam és az életem köszönhetem Dr.Ivancso Bélának. Még 1x ezúton is köszönöm. Azóta hozzá járok évente 1x a magánrendelőbe. Több gyermeket nem tervezünk.

2012. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
én is Ivancso 'fun' vagyok..:)))
2012. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddig érkezett válaszokat is! Hasznosak voltak számomra. Még mindig csak a tervezés fázisánál tartunk, nem választottam még orvost. De ha sor kerül rá, mindenképpen figyelembe veszem a pozitív véleményeiteket, tapasztalataitokat Ivancsó doktorról. Dr.Rácz Krisztinához jár egy ismerősöm, hamarosan nála is fog szülni. Szóval nemsokára többet fogok tudni a doktornővel kapcsolatban is.
2013. jan. 14. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!