Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használ a telviran kenőcs...

Használ a telviran kenőcs genitális herpesre?

Figyelt kérdés
Totál kivagyok, jelenleg bőgök, mint a szamár. 2-szer voltam sztkba. ott nem adtak semmita kiütésekre, tovább küldtek bőrgyógyra. elmenetemm mert itt van közel, maszek alapon 8 ezeért csak megVizsgált=rámnézett, ma kiváltottam a 2 doboz telvirant, 10ezr ft fülütt volt, plussz a kenőcs. jelenleg a bedilizés határán vagyok, és még vár rám egy mri, ami vizitnke volt 8000, a vizsgálat, lesz 400 ezer, plusz utiköltség, ha mehgyógyulok egyáltalán.......kezességem van, önkrement idegeim vannak. El kéne mennem Belgiumba eutanáziát kérni
2015. júl. 10. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

először is nyugodj meg! másodszor igen használni fog. Ha tablettát (ha jól értettem az érthető módon kissé neurotikus leírásodból) is szedsz az biztos hogy hatni fog (nekem övsömöröm volt és én is Telvirant szedtem) szedjél még B1 vitamint vagy talán jobb lenne a milgamma bár ez utóbbinak igen borsos az ára.

Ja és legközelebb vigyázzatok a partnereddel!

nyugi nem te vagy az első akinek ilyenje van és nem is az utolsó.

Hál'Istennek nem tudom milyen ott a herpesz, de az övsömör sem túl kellemes igaz az a hátamon volt (baromira viszket de ha csak pólón keresztül hozzáérsz csillagokat látsz).

Hüvelygombán már viszont többször volt, na pontosan tudom milyen amikor úgy viszket lenn hogy már gondolkodni sem tudsz tőle :( úgyhogy sejtem mit érezhetsz

Jobbulást!

2015. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatásod...nagyon rossz idegállapotban írtam. Azóta lenyugodtam. Hellyel-közzel. Biztosan ez betegség is a totálkáros idegeim miatt jott elő, mert ilyenkor lecsökken az immunitás is...............még egyszer, köszi, csak jobban leszek. Mellbe vert, hogy mennyi pénzem elment gyógyszerekre, orvosra. És egyedül élek, a fizetésem 33% pedig elmegy kezességre...de ez már rég nem tartozik a kérdéshez. Bízom benne, és haszanálni fog
2015. júl. 10. 18:47
 3/3 Lubbany válasza:
Megertelek,amikor nekem eloszor elojott,ingem,gatyam rament...mindenesetre megerte,mert meggyogyultam. A hir,hogy kb. Felevente kiujul, ha legyengul az immunrendszerem,vagy pl antibiotikumot kell szednem vmiert,utana mindig kijon,vagyis kijonne,ha hagynam,de mar megtanultam kezelni,igy gyokereiben el tudom mar fojtani. A lenyeg,hogy mindig legyen otthon telviran krem,es telviran vagy herpesin gyogyszer,akkor baj mar nem lehet. Nem kell Semmi koze a sexhez,nekem amikor elojott anno,nem is volt epp sexualis kapcsolatom senkivel. Sajnos ezzel meg kell tanulni egyuttelni :(
2015. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!