Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért nem jött...

Szerintetek miért nem jött meg a mensim?

Figyelt kérdés

Utoljára június 10-én volt meg, az utóbbi 3-4 hónapban is mindig 10-én jött meg. 2 hete 4 napig gyenge mensim volt (vagy pecsételő vérzésem, de ahhoz szerintem erős volt), ma kéne megjönnie, de eddig egy kis hasfájáson kívül nem érzem semmi jelét annak, hogy meg akarna jönni.

Szerintetek mi lehet a baj? A párommal voltunk együtt a hónapban többször is, de mindig védekeztünk. Eléggé kétségbe vagyok esve, légyszi segítsetek :( Esetleg az előfordulhat, hogy a pecsételő vérzés miatt most nem vagy nem időben fog megjönni?



2015. júl. 10. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, ha negativ akkor menj el nőgyógyászhoz.
2015. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szünetben mindig felborult középsuliban, simán lehet sresztől, vagy annak hiányától. De tényleg az a legegyszerűbb, ha lemész a közeli gyógyszertárba és veszel egy terhességi tesztet, pár száz forintért. Akkor biztosan fogod tudni, és nem aggódsz miatta még két három hétig.
2015. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!