Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom félni? (részletesen...

Van okom félni? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Lassan egy hete, hogy késik a menzeszem. A barátommal óvszerrel védekezünk, hogy lekopogjam soha nem volt gond és szerinte most sem. De még sem jön meg. Múlt hónapba 5napot késett, de végül megjött és normális volt, mint szokott lenni. Viszont most nagyon félek miét nem jön meg. 3.napja nagyon fájnak a melleim, és néha van pici alhasi görcsöm.

2015. júl. 10. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj ezen mert akkor tuti még később jön meg!

Nekem is ilyesmi problémám volt nem rég még tesztet is vettem erre az nap megjött.

2015. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Remélem megfog jönni, az elmúlt hónapokba nagyon sokat stresszeltem suli miatt is meg más ok miatt. Lehet amiatt késik most is több napot?

Ahogy vissza gondolok a napokra úgy tatom, elméletileg lehetetlen a terhesség.

2015. júl. 10. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, a mellfájdalom nálam szinte mindig jelentkezik, az alhasi görcsök, meg kb. minden harmadik hónapban.
2015. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az is normális, ha úgy érzem, hogy egy picit meg vannak duzzadva a melleim?
2015. júl. 10. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mellduzzanat menzesz előtti tünet, de amúgy mostmár kimutatja a teszt, ha terhes vagy. Szóval a helyedben csinálnék egy tesztet, hogy megnyugodhass :)
2015. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen normális, meg fog jönni!

nekem volt amikor előtte 2 hétig fájtak a melleim meg a hasam is görcsölgetett

2015. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
csinálj tesztet, az meg fog nyugtatni és hamarabb megjön majd ;)
2015. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és negatív lett.
2015. júl. 14. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!