Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap kéne megjönnie, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap kéne megjönnie, de még semmi jelét nem észlelem. Alul részletesen leírtam. Van okom félni?

Figyelt kérdés
1hónapja nem nagyon voltam a barátommal, és mikor együtt voltunk, akkor sem élvezett belém, szedek már régóta fogamzásgátlót.De olyan jeleket vettem észre, hogy reggeli fejfájás, nagyon sokat eszem egy ideje, folyton fáradt vagyok, fáj a mellbimbóm egy hete. Nem tudom hogy érdemes-e izgulnom.
2011. jan. 18. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát,vegyél terhességi tesztet,de van még egy jel,amit nem írtál le,hogy van e vagy nincs:hogy a bimbóudvar vagy/és a nemiszerv bőre elsötétült e,mert ez általában egy jel.Ha a szokottnál többet pisilsz,stb,az nem biztos,hogy terhesség,akár betegségre is utalhat,úgyhogy ha a teszt negatív,akkor keress fel egy nőgyógyászt,hogy nincs e baj.:)

2011. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb 2% esélyed van rá..de ez a maximum! fogamzásgátló mellett teherbe esni előváladéktól? ahhoz nagyon nagy szerencsétlenség kell..de ne aggódj szerintem semmi gond nincs..és engedd a barátodnak,hogy beléd élvezzen:) én régebben (fél évig) szedtem egy fogamzásgátlót,és nem engedtem a páromnak,hogy belém élvezzen mert én is féltem,hogy terhes leszek.. azt a gyógyszert leváltottam,mert rosszul voltam tőle..4 hónapja másikat szedek,és az első levél után megengedtem,hogy belém élvezzem,és eddig nem volt semmi gond(remélem nem is lesz):)17/L
2011. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

A mellbimbó érzékenysége a közelgő menzeszre is utalhat,sőt a többi tünet is.:)

2011. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem egyenlőre semmi okod félni, nekem már volt olyan is hogy 2,5 hetet késett, már annyira izgultam, hogy beképzeltem magamnak dolgokat.Akkor mi is megszakítással csináltuk a barátommal, és ráadásul akkor pont nem szedtem fog.gátlót, és utána meg is jött. Szóval próbálj meg nem izgulni :)
2011. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. De belém szokott élvezni a barátom,szinte mindig..csak hogy már 1honapja nem voltunk együtt,és ha voltunk legutoljára,akkor épp nem belém élvezett. Szóval azért gondoltam,hogy csak nem történhet igy ilyen.
2011. jan. 18. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok: ne aggódj..amugy nekem meg ez a problémám!4 hónapja szedek fogamzásgátlót,és 1 hete vasárnap hánytam a bevételt követően 3,5 órával! nem vettem be pót tablettát,mivel úgy gondoltam felszívódott,illetve interneten megkérdeztem egy nőgyógyászt is mivel a tájékoztató azt írja,hogy 3-4 óra kell a felszívódásnak,de hallottam már 5-6 óráról is..a Doktor azt ajánlotta,hogy 1 hétig használjunk kiegészítő védekezést..de mi ezt használtuk,mivel latex allergiám van. szerintetek lehet ebből gond???tapasztalatok? hasonló helyzetben ti,hogy védekeztetek?
2011. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb a valószínűsége, hogy ezek a tabletta mellékhatásai.
2011. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!