Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szürke kis 1 cm-es valami...

Szürke kis 1 cm-es valami jött ki a hüvelyemből! MI LEHET EZ?

Figyelt kérdés

Már kb 1 hónapja erős folyásom van, kellemetlen illatú.

Jövőhétre már bevagyok jelentkezve a nődokihoz. Ma mikor voltam wcn (pisilni) és a wc papiromon ilyen kis szürke valamit láttam. Nem folyás volt. Szivrohamot kaptam, hisz ez nem normális... még soha ilyen nem volt nálam. Kérem segitsetek. Mi lehet ez?


2010. márc. 4. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

szürkeeeeee??? nemlehet h maradék wc papír volt?:D

velem egyszer márt volt ilyen, sárga wcpapírunk volt, és a következő pisilésnél mikor kitöröltem ott maradt az előző körből egy kis wcpapír darab. énis megrémültem, mert eléggé foszlott mócsingos állapotban volt már, de folyásra azért nem hasonlított. aztán rájöttem h ez wcpapír. nemlehet h nekedis?

2010. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy darabos folyás? Nekem is volt olyan egyszer, valami gyulladásom volt, és rendesen olyan állaga volt a folyásomnak gyakran, mint azoknak a játékoknak a tapadója, amit feldobsz az ablakra és "lemászik". Huh nem tudom, hogy magyarázzam. Szóval szilárdabb volt, szinte nem is folyás, össze állt kis darabbá, és ragacsos is volt. Ilyet találtam akkor a wcpapíron, vagy a bugyimba, a "normál" állag mellé.

Nyugi, nem költözött bele semmi, vagy a retyó papír lesz, vagy valami szösz a bugyidról, vagy a maga a folyásod olyan furcsa.

2010. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy az lesz, hogy a folyásomból lett valami kis... nemtom mi. Na de majd megkérdem a nődokit is. Ő biztos tudja. Azért köszi a válaszokat!
2010. márc. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!