Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj és ég a hüvelyem szex...

Fáj és ég a hüvelyem szex után. Mi az okozója?

Figyelt kérdés
valaki segítsen kérem! Mitől lehet az hogy szex közben és utànna is eszméletlenül fáj és ég a hüvelyem?? Szedem több mint egy hónapja a Lamna fogamzàsgátló tablettát és a mellékhatás részben ott szerepel az is hogy gyulladást és/vagy gombàt is okozhat. Szóval valakinek valami érdemleges válasza van? Lêgyszi
2015. júl. 10. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi menj orvoshoz....
2015. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló okozott nálam ilyet. Azt hittem fertőzés, szépen elmentem dokihoz, semmi bajom nem volt. Fel akart írni másik fogamzásgátlót de hát úgy volt vele a férjem, ha ez az ára akkor inkább gumit húz..

A másik lehetőség lehet gyulladás de ezt orvos tudja megmondani.

2015. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nos, lehet a foggátló hatása, de lehet fertőzés is.


Ezt látatlanban senki nme tudja megmondani.


Menj vissza az orvoshoz. Ennél jobbat senki tud mondani, aki meg megpróbálja, az hazudik vagy buta.


NINCS válasz. A Válasz 1 szó: ORVOS!!!!!

2015. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy nem vagy eleg nedves. Ha a doki kizarja a fertozest akkor probalj ki valami sikositot.
2015. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Gombát okozhat? Fertözés nélkül???? Meg gyereket szex nélkül?
2015. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso! Siman lehet gombas fertozese a gyogyszertol! A hormonok miatt felborulhat a huvelyfloraja es elszaporodhatnak benne a karos dolgok! Valamint szaraz is lehet a huvelye es azert fajhat neki! Szoval mielott hulesegeket irnall gondolkozz!
2015. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a fog gátló hajlamosithat gyulladásra igen és lehet szárazabb is a hüvely, menj el nőgyógyászhoz
2015. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Nem éltünk nemi életet a párommal kb 2napig és nem fáj mostmàr. Akàrmi is volt szerintem elmúlt.
2015. júl. 15. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól van nekünk ne panaszkodj ha megint így jársz.. oda vissza fertőzitek egymást. Miért nem képesek egyesek orvoshoz menni?
2015. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!